Katowice – kopia

Biuro Firmy:
VITAL – MED Sp. z o.o.
ul. Zygmunta Starego 6
44-100 Gliwice
tel: (+48) 668 593 283

Godziny otwarcia:
poniedziałek godz. 8:00 – 16:00
wtorek godz. 8:00 – 17:30
środa godz. 8:00 – 16:00
czwartek godz. 8:00 – 16:00
piątek godz. 8:00 – 16:00

Biuro Firmy:
VITAL – MED Sp. z o.o. 
ul. Okrzei 2/8
25-526 Kielce
tel: (+48) 734-425-077 (biuro – specjalizacje)
tel: (+48) 532-080-561 (biuro – kursy specjalistyczne)
tel: (+48) 882-410-670 (koordynator biura)
tel: (+48) 882-410-670 (zajęcia online – „Teams”)

 

Szukasz dofinansowania ze strony Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych (OIPiP) do szkoleń/ kursów, na które planujesz się zapisać ?
Wejdź na stronę swojej Izby i sprawdź !
W poniższym linku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego jak się o nie ubiegać: https://www.izbapiel.katowice.pl/regulamin…

Szanowni Państwo, 
uprzejmie informujemy, że firma Vital-Med. Sp. z o. o , z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną i w dbałości o wzajemne bezpieczeństwo,  w szkoleniach i kursach realizowanych w naszych oddziałach regionalnych, przechodzi na kształcenie w formie hybrydowej, tzn. zajęcia będą odbywały się jednocześnie w dwóch formach – zdalnej (online) oraz stacjonarnej.

W tym celu uruchomiliśmy platformę „Microsoft Teams”. Umożliwia ona korzystanie z zajęć w wygodnej i bezpiecznej formie na komputerach oraz urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu.  Natomiast, w przypadku braku możliwości skorzystania z platformy, umożliwiamy uczestniczenie w wykładach stacjonarnych, w ograniczonej liczbie osób, zgodnie z aktualnie obowiązującymi publikowanymi wytycznymi, po uprzednim zgłoszeniu swojej obecności do biura regionalnego.   

Informację o tym jak dołączyć do zajęć zdalnych, uczestnicy naszych szkoleń i kursów otrzymają ze swoich biur regionalnych. Zapewniamy również pomoc techniczną przy pokonaniu trudności w logowaniu się do platformy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem regionalnym !!!. 

Miejsce realizacji: Świętokrzyskie – typ: DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA ZDROWIA:

Obowiązkowe zgłoszenia przez system SMK 
Do wniosku zgłoszeniowego na specjalizację wysyłanego poprzez SMK należy załączyć dokument potwierdzający, co najmniej 2-letni staż pracy w zawodzie, w okresie ostatnich 5 lat:

  • za dopuszczalne formy zatrudnienia uważa się zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stosunku służbowego, umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie, umowa o dzieło), praktykę pielęgniarek/położnych, wolontariat w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza lub położnej/położnego – w zależności od rodzaju szkolenia
  • dokumentem potwierdzającym staż pracy może być: zaświadczenie o zatrudnieniu, świadectwo pracy, wpis do CEIDG.
    Podstawa prawna: USTAWA z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (tj.  Dz. U. z 2021 r.poz. 479, 1559. )
    Wnioski na specjalizacje wysłane poprzez SMK zostaną zweryfikowane i dopuszczone do postępowania kwalifikacyjnego w formie egzaminu wstępnego. Osoby dopuszczone do egzaminu wstępnego zostaną SMS-em poinformowane o szczegółach dotyczących egzaminu wstępnego.
  •  

Miejsce realizacji: ŁÓDŹKIE
typ: MINISTERIALNE

Specjalizacje :

PIELĘGNIARSTWO RODZINNE DLA POŁOŻNYCH

(w SMK szukaj: Rodzinna (A) Ministerialna ed.1 Łódź)
Miejsce:  Łódź

Rozpoczęcie : 
Obowiązkowe zgłoszenia przez system SMK 
 

Literatura

1.       Bień A.M. (red.): Opieka nad kobietą ciężarną. PZWL, Warszawa 2009

2.       Bręborowicz GH (red): Położnictwo i ginekologia. tom I, PZWL, Warszawa 2010

3.       Nehring-Gugulska M., Żukowska-Rubik M., Pietkiewicz.: Karmienie piersią w teorii i praktyce. Kraków 2012,

4.       Ustawa z dnia 1lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych.

5.       Ustawa z dnia 15 lipca 2011r.o zawodach pielęgniarki i położnej.

Efekty kształcenia wskazane w programie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych są dla organizatora i uczestnika kształcenia obowiązkowym elementem programu. Osiągnięcie wskazanych efektów kształcenia gwarantuje, że każdy uczestnik szkolenia specjalizacyjnego będzie posiadać takie same kwalifikacje, niezależnie od miejsca ukończenia kształcenia, podmiotu organizującego kształcenie oraz systemu kształcenia.

 Cel kształcenia Przygotowanie położnej do profesjonalnego i samodzielnego sprawowania opieki nad kobietą i jej rodziną w zdrowiu i z współistniejącymi problemami zdrowotnymi.

 

 Czas trwania kształcenia Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu szkolenia specjalizacyjnego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 824 godziny dydaktyczne, w tym: zajęcia teoretyczne – 495 godzin, zajęcia praktyczne – 329 godzin. Organizator kształcenia w porozumieniu z kierownikiem specjalizacji, ma prawo dokonać modyfikacji czasu trwania zajęć teoretycznych. Oznacza to, że 80% łącznej liczby godzin przeznaczonych na realizację programu nie podlega zmianie. Wskazane 20%, co stanowi nie więcej niż 164 godziny, może być wykorzystane na samokształcenie.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

    Wybrane szkolenie:

    Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
    • Image
    • SKU
    • Rating
    • Price
    • Stock
    • Availability
    • Add to cart
    • Description
    • Content
    • Weight
    • Dimensions
    • Additional information
    Click outside to hide the comparison bar
    Compare