woj. dolnośląskie

Biuro firmy:

Wrocław, Krzyki
ul. Kukuczki 5/10
50-570 Wrocław
tel: (+48) 797 124 137 – Biuro
biuro.wroclaw@v-med.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek: godz. 12:00 – 20:00
wtorek
: godz. 08:00 – 16:00
środa: 
godz. 08:00 – 16:00
czwartek: godz. 08:00 – 16:00
piątek: 
godz08:00 – 16:00
sobota: godz09:00 – 13:00
Do odwołania biuro we Wrocławiu czynne jest tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym!

WAŻNA ZMIANA!

WRACAMY DO ZAJĘĆ STACJONARNYCH

w związku z wejściem w życie z dniem 1 lipca 2023 r. rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2023 r., na mocy którego odwołuje się na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 (Dz. U. z dnia 2023 poz. 1118), kształcenie podyplomowe wraca do formy zajęć stacjonarnych, ponieważ zapis w ustawie dający organizatorom uprawnienie do kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (art.78 ust.6 – 8) przestaje mieć zastosowanie.

Miejsce realizacji: DOLNOŚLĄSKIE
typ: KOMERCYJNE

Kursy specjalistyczne :
Kurs specjalistyczny w dziedzinie :

LECZENIE RAN DLA PIELĘGNIAREK

(W SMK szukaj: LRpiel ed.4 Wrocław)
Rozpoczęcie: 14.09.2024r.
Miejsce :Wrocław
Cena: 520 zł

Obowiązkowe zgłoszenia przez system SMK

Efekty kształcenia wskazane w programie kursu specjalistycznego Leczenie ran dla pielęgniarek są dla organizatora i uczestnika kształcenia obowiązkowym elementem programu. Osiągnięcie wskazanych efektów kształcenia gwarantuje, że każdy uczestnik kursu specjalistycznego będzie posiadać takie same kwalifikacje, niezależnie od miejsca ukończenia kształcenia, podmiotu organizującego kształcenie oraz systemu kształcenia. 

Cel kształcenia: Przygotowanie pielęgniarki do samodzielnego udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki nad chorym z raną odleżynową, owrzodzeniem nowotworowym, oparzeniem, odmrożeniem, raną urazową powierzchowną, owrzodzeniem kończyn dolnych, stopą cukrzycową oraz do zdejmowania szwów z rany. 

Czas trwania kształcenia: Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 140 godzin dydaktycznych: zajęcia teoretyczne – 60 godzin, zajęcia praktyczne – 80 godzin. Organizator kształcenia w porozumieniu z kierownikiem kursu, ma prawo dokonać modyfikacji czasu trwania zajęć teoretycznych w wymiarze nie większym niż 10% (z wyłączeniem ćwiczeń), które może być wykorzystane na samokształcenie.Kurs specjalistyczny w dziedzinie :

WYWIAD I BADANIE FIZYKALNE

(W SMK szukaj: WiBF ed.5 Wrocław)
Rozpoczęcie: 27.09.2024r.
Miejsce : Wrocław

Cena: 600 zł

Obowiązkowe zgłoszenia przez system SMK

Efekty kształcenia wskazane w programie kursu specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne, dla pielęgniarek i położnych są dla organizatora i uczestnika kształcenia obowiązkowym elementem programu. Osiągnięcie wskazanych efektów kształcenia gwarantuje, że każdy uczestnik kursu specjalistycznego będzie posiadać takie same kwalifikacje, niezależnie od miejsca ukończenia kształcenia, podmiotu organizującego kształcenie oraz systemu kształcenia.

Cel kształcenia Ukształtowanie kompetencji samodzielnego, kompleksowego badania podmiotowego i przedmiotowego pacjenta dorosłego oraz analizy wyników badania w kierunku sformułowania wniosków pozwalających na planowanie i realizowanie opieki pielęgniarskiej.

 

Czas trwania kształcenia Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 100 godzin dydaktycznych: zajęcia teoretyczne – 75 godzin, zajęcia praktyczne – 25 godzin.
Miejsce realizacji: DOLNOŚLĄSKIE

Typ: KOMERCYJNE

Kursy Dokształcające:Kurs:

OPIEKA NAD PACJENTEM Z PORTEM NACZYNIOWYM

( W SMK szukaj: Porty Naczyniowe ed.4 Wrocław)
Miejsce : Wrocław, rozpoczęcie: 22.06.2024r.
Cena: 250 zł
Obowiązkowe zgłoszenia przez system 
SMK

 

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

  Wybrane szkolenie:

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare