Specjalizacja anestezjologiczna dla pielęgniarek

Szkolenie specjalizacyjne to rodzaj kształcenia, którego celem jest uzyskanie – w tym przypadku przez pielęgniarki – specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności w dziedzinie anestezjologii. Sprawdź poniżej szczegóły dotyczące szkoleń specjalizacji anestezjologicznej dla pielęgniarek, które przeprowadzamy w Vital-Med.

Specjalizacja pielęgniarstwo anestezjologiczne – czas trwania

Szkolenie specjalizacyjne trwa 979 godzin dydaktycznych w kontrakcie z wykładowcą oraz opiekunem stażu. Przy czym 330 godzin przeznaczonych jest na teoretyczne zajęcia, a 649 godzin na zajęcia praktyczne.

Ile kosztuje szkolenie specjalizacyjne anestezjologiczne?

Koszt takiego szkolenia to 3400 złotych. W Vital-Med oferujemy możliwość rozłożenia opłaty na 5 kwartalnych rat.

Wymagania

Szkolenie specjalizacyjne pielęgniarskie anestezjologiczne może rozpocząć uczestnik, który:

  • posiada aktualne prawo do wykonywania zawodu,
  • ma 2-letni staż pracy w zawodzie w okresie ostatnich 5 lat,
  • złożył wniosek przez System Monitorowania Kształcenia (SMK),
  • ukończył odpowiednie kursy, w przypadku szkolenia specjalizacyjnego anestezjologicznego są to kursy: Wywiad i badanie fizykalne (WiBF), Resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO) oraz Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego (EKG).

Dlaczego warto wybrać szkolenie organizowane przez kadrę Vital-Med?

Uczestnictwo w naszych szkoleniach niesie ze sobą wiele korzyści. Największym atutem Vital-Med jest wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która zapewnia wysoki poziom kształcenia. Jesteśmy również elastyczni, staramy się jak najlepiej dopasować do potrzeb uczestników, co potwierdza m.in. możliwość rozłożenia płatności na raty w przypadku komercyjnych kursów specjalizacyjnych.

Obecnie działamy w 8 województwach. Niezależnie od miasta kursy przeprowadzane są w dogodnych lokalizacjach, do których łatwo dostać się zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.