Opieka nad pacjentem poddawanym proc. diag. i terap. z użyciem otwartych źródeł promieniowania

Celem kursu jest przygotowanie pielęgniarki do sprawowania opieki nad pacjentem poddawanym procedurom z zakresu diagnostyki i terapii, zgodnie z zasadami ochrony radiologicznej oraz specyfiką pracy z otwartymi źródłami promieniowania.

Czas kształcenia

Łącznie na realizację programu kursu przeznaczono 67 godzin dydaktycznych, w tym na zajęcia teoretyczne przewidziano 32 godziny, a na zajęcia praktyczne – 35 godzin.

Cena kursu

Ile kosztuje kurs opieki nad pacjentem, który poddawany jest procedurom z zakresu diagnostyki i terapii z użyciem otwartych źródeł promieniowania? Aktualnie kursy kosztują od 400 do 600 złotych.

Wybierz Vital-Med i podnieś swoje kwalifikacje zawodowe

W naszej ofercie znajdują się nie tylko kursy specjalistyczne, ale także dokształcające oraz kwalifikacyjne dla pielęgniarek. Zapisując się na zajęcia w Vital-Med, możesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź poniżej, dlaczego warto wybrać naszą placówkę.

  • W Vital-Med staramy się być jak najbardziej elastyczni dla kursantów. Z tego powodu uczymy zarówno stacjonarnie, jak i w trybie zdalnym (wykłady online). Gdybyś miał lub miała problemy z zalogowaniem się na platformę Microsoft Teams, możesz zawsze skorzystać z naszej pomocy.
  • Jesteśmy elastyczni również w przypadku płatności. Część z naszych szkoleń możesz opłacić w ratach, czego doskonałym przykładem są szkolenia specjalizacyjne.
  • Nasza kadra dydaktyczna składa się z wykwalifikowanych pedagogów. W ten sposób możesz uczyć się od najlepszych specjalistów z danej dziedziny.
  • Organizujemy kursy na terenie aż 8 województw. Zajęcia odbywają się w siedzibach, do których bez problemu dojedziesz samochodem, jak i komunikacją miejską.

Potrzebujesz więcej informacji na temat proponowanych kursów? Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub wyślij maila.